28 січня працівники благодійного фонду “Карітас” Коломийсько-Чернівецької єпархії разом з підопічними проекту “Соціальна інклюзія та розвиток інтеграційних центрів для молодих дорослих людей з особливими потребами в Україні” і “Соціальний осередок для дітей з проблемами соціалізації у навчанні” здійснили культпохід в кінотеатр “СТРІЧКА” Кіно та Кава”, щоб переглянути мультиплікаційний фільм ”Панда-Кунг-Фу”.

Загалом, 56 дітей та молодих людей, віком від 6 до 30 років з незабезпечених сімей разом з підопічними Коломийського дитячого будинку-інтернату мали можливість подивитися мультфільм. Після перегляду всі разом з задоволенням ласували попкорном та різними напоями, які пропонує цей кінотеатр. 

Н. Жибак, одна з працівників Карітасу, що були в кінотеатрі з дітьми, каже: “Мультик виявився ще цікавішим і смішнішим, ніж його попередні серії, тож не дивно, що в залі постійно панував контраст емоцій: або “мертва” тиша, або голосний регіт не тільки діток, але й нас, вихователів”. 

Читайте також: Спільнота "Paradiso" з м. Долина презентує відео "Диво у різдвяний час"

Світланка (10 років) з хвилюванням розповідає: “Я так сміялась, що аж плакала! І так було цікаво, що і не помітила, як швидко пролетів час і мультик закінчився. Дуже хочу знову прийти сюди з друзями подивитися ще якісь класні мультики чи фільми”.