30 січня 2016 року у селі Липівка Тисменицького району вже традиційно відбулася щорічна умхівська акція – «Різдвяна розколяда» 2016», - повідомляє Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії з посиланням на сайт спільноти УМХ.

Участь у розколяді взяло 10 осередків із різних куточків Івано-Франківської Архієпархії. Зокрема сюди приїхали осередки «Української молоді-Христової» з м. Калуша, м. Тисмениці, м. Галича, с. Крилоса (Галицького району), с.Тустані (Галицького району), с.Дубівці (Галицького району), с. Хом'яківки (Тисменицького району), с. Павлівки (Тисменицького району), с.  Брошнева (Рожнятівського району), та господарі заходу – осередок УМХ села Липівки (Тисменицького району).

Відкриття розколяди відбулося в церкві, де духівники спільнот разом з учасниками заходу провели Молебень до Пресвятої Богородиці. Опісля з привітальним словом до учасників виступили о. Володимир Кузюк та о. Василь Фіголь. Вони подякували учасникам за те, що вони в такий хороший спосіб несуть добру новину людям про народження Сина Божого, та підтримують українські традиції.

Читайте також: В Івано-Франківську відбулась спартакіада, присвячена пам’яті героїв Крут

Далі учасники перейшли вже до безпосередньо головного дійства – розколяди. Кожен осередок по своєму дивував. Одні показували театралізовані дійства, інші під гітару виконували колядки.

Приємним сюрпризом стало те, що на розколяді побували семінаристи Івано-Франківської Духовної Семінарії, та віце ректор семінарії о. Олесь Будзяк, які виконували як давні, так і сучасні різдвяні колядки.

У програмі заходу умхівці мали можливість скуштувати смачних страв в одному із ресторанів села. Тут і відбулося умхівська дискотека, під веселі українські пісні.

Під час дискотеки до умхівців звернувся духівник обласної «Української молоді –Христові» о. Микола Крушец, який наголосив, що ця зустріч є дуже символічною, адже вона відбувається напередодні вшанування пам’яті покровителя молоді святого Дона Боско, який основною ціллю свого життя вважав розвиток молоді та утвердження в ній християнських цінностей. Загалом, умхівцям сподобався такий захід, і вони з радістю хотіли б по частіше бачитись, саме тому вже створюють спільні ідеї подальших заходів, для того, щоб бути по-справжньому умхівською сім’єю.